KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7314219
nr 731 4219
Blandteknik
2 st, Signerade Nixon, ramens innermått: ca 50x69
Utrop:
800 kr
Såld:
650 kr
måndag 12 december 2011
kl 17:32:32
300 kr
500 kr
500 kr
600 kr
600 kr